11-12-2017 17:25:08 - DDS SP v.3.16.4.1

RESULTATLISTE
SKL Klubmesterskab 2017-2018

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 3
1114598Lucas Jensenius18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby194/04

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 4
1130794Tobias Løve Petersen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby197/04
2121652Nicolaj Eyrich18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby174/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Junior 2
1113032Noah Bøggild18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby191/08
2122175Ras Vinter Rasmussen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby186/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 1
190319Jeannette Frost18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby199/11

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 2
1104910Cecilie Handberg Kirk18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby189/04

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3
166581John Aarø Mortensen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby171/00
266453Michael Prætorius18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby168/00
286070Henrik Bech18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby168/00
481420Michael Petersen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby166/00
588133Pavel Ibenforth18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby164/00
6129664Dennis Noer Pedersen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby163/00
7126839Lars Bay18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby159/00
863094Ethan A. N. Ingholt18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby149/00
9130790Morten Løve Jepsen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby140/00
10117309Mikkel Holmgren18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby125/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Senior 3
1113028Folmer S. Gørtz18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby185/04
2111889Jesper B. Erichsen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby185/01
3121421Carl Nielsen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby183/01
4113026Anker Hoch18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby180/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 3
1122174Per Nielsen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby188/01
266353David Krobæk Grainger18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby181/00
3102336Jakob Vels18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby174/00

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Børn
1121652Nicolaj Eyrich18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby83/30

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Junior
1129559Thomas Bro Falkenberg18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby241/87

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse UNG 1 Hånd
199198Christian Stræde18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby211/67

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse UNG 2 Hånd
190319Jeannette Frost18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby245/79
2129007Sara Marthedal Jørgensen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby241/80

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 3
181420Michael Petersen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby269/87
299164Thomas Kirk18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby251/84
3126839Lars Bay18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby246/80
466866Jan M. Jensen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby189/63

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 4
1127147Casper Sommer18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby267/90
2129560Claus Bjørnelund18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby262/84
3117309Mikkel Holmgren18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby254/84
463094Ethan A. N. Ingholt18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby237/80
5113027Dennis D. Bøggild18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby231/78
666453Michael Prætorius18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby225/74

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Senior 2 Hånd - 1
1121421Carl Nielsen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby264/85

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Senior 2 Hånd - 2
166581John Aarø Mortensen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby235/78
2111889Jesper B. Erichsen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby220/76
366817Arne Bostrøm18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby202/66
4130179Waldemar v. Bülow18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby187/53
5113028Folmer S. Gørtz18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby172/54

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 2 Hånd - 1
171207Erkki Søndergaard18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby274/95

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 2 Hånd - 2
1128012Steen B. Sørensen Vevest18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby272/91
2117615Henrik Lind Husen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby267/91
366353David Krobæk Grainger18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby265/92
4128011Chris Jørgensen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby261/88
586070Henrik Bech18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby253/89
6130793Phillip Schultz18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby251/83
7129001Kristian Theilade18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby249/81
888133Pavel Ibenforth18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby245/78
9117311Poul Martens18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby241/79
10102336Jakob Vels18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby237/75
11130348Steffen Stræde18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby232/81
12125609Jess Brinch-Nielsen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby225/84
13130788Mette Marthedal Jørgensen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby208/78
1499204Pascal R. Mikkelsen18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby190/66
15126399Mila Stensli18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby177/67
16121649Johan Eyrich18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby150/40
17126844Tommy Kahn18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby140/55
18126838Jannie Kirk18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby128/44
19131588Joachim Rørbøl18-052 Skyttelauget Kgs. Lyngby123/40